poniedziałek, 29 grudnia 2014

David Beckham

Hej,
u mnie po świętach miła niespodzianka, bo w skrzynce aż 3 listy. ;)
Na początek opiszę autograf od Davida Beckhama. David to angielski piłkarz, który zakończył już piłkarską karierę. Występował na pozycji prawego pomocnika. Grał w takich klubach jak Manchester United, Real Madryt, Los Angeles Galaxy czy A.C.Milan. Po zakończeniu kariery potwierdził, że rozpoczął tworzenie w Miami klubu piłkarskiego. David jest mężem byłej wokalistki zespołu Spice Girls - Victorii Beckham.
Autograf zdobyłam wysyłając prośbę oraz zdjęcia na adres prywatny. Niestety w odpowiedzi nie dostałam swoich zdjęć, ale dostałam poniższą kartę. Wydaje mi się, że jest to nadruk, lecz w internecie widziałam takie same karty, ale autografy różniły się od mojego. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś w tej sprawie proszę o kontakt. Ja już zgłupiałam i nie wiem, co o tym myśleć. Dodam, że na autograf czekałam 39 dni. :)


18 komentarzy:

 1. Gratuluję, sporna sytuacja z tym grafem, mi się wydaje, że to nadruk.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje.
  Spróbuj może wziąć patyczek do uszu i przejechać wzdłuż jednej literki, jeśli patyczek będzie brudny znaczy, że to oryginał ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ! :3 Ja zawsze biorę pod światło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Możesz spróbować z lupą, lub powiększyć mocno skan. Zobacz miejsce, gdzie jest "koniec" podpisu. Jeśli nadruk, może być widać pojedyńcze piksele :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wszystkie komentarze. Wydaje mi się, że to nadruk. :)

  OdpowiedzUsuń