niedziela, 31 maja 2015

Thomas Anders

Hej !
Dzisiaj coś zupełnie z innej beczki. Żeby na blogu nie pojawiały się autografy samych sportowców, opiszę tym razem ten od Thomasa Andersa. Thomas pochodzi z Niemiec i jest piosenkarzem, kompozytorem i producentem muzycznym. Znany jest głównie z występów w duecie Modern Talking. Z tym zespołem stworzył wiele sławnych przebojów tj. "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady" czy "Brother Louie". 
Ten autograf zdobyłam wysyłając prośbę przez formularz kontaktowy na oficjalnej stronie polskiego fan clubu. Czekałam 16 dni. ;)


 

17 komentarzy:

 1. Kocham go <3 Mam od niego 6 podpisów ;) Jak sama zauważyłaś nie bez powodu Thomas stanowi główny nagłówek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Thomas Anders Fan Club Polska informuje, że zaprzestaje wysyłania autografów dla kolekcjonerów ze względu, iż potem brakuje ich dla prawdziwych fanów twórczości TA i MT. Każdy, kto chce uzyskać autograf musi udowodnić, że był na jakimś koncercie TA w Polsce, lub w inny sposób jest fanem artysty. Zdjęcia ze swoja postacią i np.: / plakatami w domu, trzymanym biletem w ręce, zdjęciem z koncertu, na którym też jesteś i PIERWSZĄ STRONĄ DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI ze zdjęciem należy wysłać do nas. Za utrudnienia przepraszamy.

  Pozdrawiamy serdecznie!

  Zespół Thomas Anders Fan Club Polska

  WE WILL STAY WITH YOU FOREVER!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje :))))))))))))
  http://autografymoje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  http://autografymarty2000.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń