niedziela, 7 grudnia 2014

Renata Dancewicz

Cześć,
a dzisiaj opiszę autograf od Renaty Dancewicz. Jest ona znakomitą polską aktorką. Zagrała w wielu znanych produkcjach m.in. w "Komedii małżeńskiej", "E=mc²", "Na wspólnej" czy "Bejbi blues". Co ciekawe Renata Dancewicz jest członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego. Ma tytuł Mistrza Krajowego.
Autograf zdobyłam wysyłając prośbę wraz z kopertą zwrotną i wywołanym zdjęciem na adres Teatru Kwadrat, w którym gra. Czekałam ok.3 miesiące. ;)

Teatr Kwadrat
ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa

8 komentarzy:

 1. Gratuluje, ja od roku mam autograf od Pani Renaty. Zapraszam i polecam ci mój blog http://dariagorzki.blogspot.com/ Zachęcam cię do odwiedzania bloga i komentowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. moje gratulacje, ja również posiadam autograf pani Renaty tylko, że zdobyty osobiście :-) i mam nawet wspólne zdjęcie z czego jestem bardzo szczęśliwa :-D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ci zazdroszczę że osobiście masz autograf od Pani Renaty i zdjęcie z nią, też bym wolała mieć od niej osobiście autograf i zdjęcie bo to piękna kobieta i świetna aktorka, nie wiem czemu się czepiacie że to kiepska aktorka.

   Usuń
 3. gratki :) zawsze się znajdzie ktoś kto będzie krytykować .... Ja też lubię Panią Renatkę :)

  OdpowiedzUsuń