wtorek, 2 stycznia 2018

Franciszek Pieczka

Bohaterem dzisiejszego postu jest Franciszek Pieczka. Jest on polskim aktorem teatralnym oraz filmowym. Pomimo swojego sędziwego wieku, wciąż działa zawodowo. Wystąpił w takich produkcjach jak "Potop", "Czterej pancerni i pies", "Quo vadis", "Ranczo" i wiele wiele innych. Ciągle występuje w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Aktor za swoją działalność artystyczną został uhonorowany dużą liczbą nagród i odznaczeń. Najważniejsze z nich to m.in. "Order Orła Białego", "Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski" oraz "Polska Nagroda Filmowa Orzeł".
Autograf zdobyłam wysyłając prośbę, kopertę zwrotną i zdjęcia na pewien adres. Po ok. 3 tygodniach otrzymałam moje podpisane zdjęcia i jedno dodatkowe. Bardzo się cieszę, że te autografy dołączyły do mojej kolekcji, ponieważ Franciszek Pieczka to wspaniała osoba. ;-)
20 komentarzy:

 1. i jaka ładna dedykacja na drugim zdjęciu :)
  gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę napisać w wolnej chwili do Pana Franciszka.
  http://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  http://jamesautographs.blogspot.com/2018/01/434-pierre-emerick-aubameyang.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne gratulacje ;)
  http://cavronautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. gratki :-)

  https://grafania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://autografyjr.blogspot.com/2018/01/ryszard-rembiszewski.html
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Na jaki adres wysłałaś?

  OdpowiedzUsuń
 9. Na jaki adres wysłałaś? Bardzo mi zależy na autografie Pana Franciszka :) Justyna

  OdpowiedzUsuń
 10. Na jaki adres wysyłałaś? Bardzo zależy mi na autografie Pana Pieczki i wysyłałam już prośbę na Teatr Powszechny ale dostałam zwrot, że Pan Pieczka już tam nie pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem czy ktos to jeszcze czyta ale ja tez wyslalam do teatru powszechnego i dostalam zwrot ze adresat sie wyprowadził. Probowalam tez do telewizji ale znowu zwrot z dopiskiemdopiskiem nikt taki nie pracuje w telewizji. Nawet pisalam maila do domu dla starszych aktorów w Konstancinie ktorego ambasadorem jest pan Franciszek ale nie dostalam zadnej odpowiedzi :( bardzo chcialam wyslac panu Franciszkowi zyczenia na urodziny a nigdzie nie moge znalezc nowego adresu :( nawet napisalam do Tele Tygodnia czy niewiedza nowego adresu bo przecież kilka lat temu byla rubryka z adresami do aktorów na proby czytelniku lecz takze nie dostalam zadnej odpowiedzi :( prosze pomóżcie mi znalezc nowy adres

  OdpowiedzUsuń