czwartek, 14 marca 2019

Magdalena Neuner

Bohaterką dzisiejszego posta jest niemiecka biathlonistka - Magdalena Neuner. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że jest legendą biathlonu. Ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć i jest multimedalistką na wielu dystansach. Magdalena zdobyła m.in. mistrzostwo olimpijskie w biegu pościgowym oraz w biegu masowym, a także wielokrotnie wywalczyła mistrzostwo świata. Ponadto wygrała trzy kryształowe kule na tryumfy w Pucharze Świata, a także wiele małych kryształowych kul za poszczególne konkurencje. W 2012 roku zakończyła karierę sportową, a więc mogliśmy ją podziwiać przez siedem sezonów.
Autograf zdobyłam wysyłając list, kopertę zwrotną, IRC oraz zdjęcie na poniższy adres. Wróciło do mnie zdjęcie z autografem, a także dostałam dodatkową podpisaną kartę. Na odpowiedź czekałam ok. 1.5 roku. 
Jeden z autografów Magdaleny Neuner chętnie wymienię, więc zapraszam do zakładki wymiana/sprzedaż. Pojawiły się tam też inne autografy.

Poszukuję autografów piłkarzy i trenerów związanych z Borussią Dortmund. Szczególnie tych występujących kilka, a nawet kilkanaście i więcej lat temu. Jeśli ktoś posiadałby takie podpisy, to proszę o kontakt mailowy. ;-)

Magdalena Neuner 
tri:ceps. GmbH
Lösorter Str. 115
D-47137 Duisburg
Deutschland 
9 komentarzy: