czwartek, 4 kwietnia 2019

Martina Navratilova

Zaprezentuję dzisiaj autograf od wybitnej tenisistki. Martina Navratilova posiada czesko-amerykańskie pochodzenie. Przez wiele lat cieszyła kibiców swoimi występami. Na swoim koncie ma ogromną liczbę sukcesów. Jest ona wielokrotną mistrzynią turniejów wielkoszlemowych we wszystkich konkurencjach. Ponadto zdobyła m.in. Klasycznego Wielkiego Szlema oraz Puchar Federacji dla Stanów Zjednoczonych, jak i Czechosłowacji. W grze pojedynczej triumfowała w 167 turniejach. Natomiast w deblu zaliczyła 177 zwycięstw w turniejach. Warto napisać, że jest jedną z pięciu kobiet, które były liderkami jednocześnie singlowej i deblowej klasyfikacji WTA.W 2014 roku Navratilova dołączyła do sztabu szkoleniowego Agnieszki Radwańskiej, lecz ich współpraca nie trwała długo.
Autograf tej wspaniałej tenisistki zdobyłam drogą mailową i bardzo się cieszę, że znajduje się w mojej kolekcji. Czekałam na niego około 10 dni.

Poszukuję znaczków niemieckich, żebym mogła wysłać listy do osób z tego kraju. Może ktoś z moich czytelników posiada je ? ;-)11 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  https://paulin10.blogspot.com/2019/04/206-philipp-lahm.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: https://grafkamil.blogspot.com/2019/04/394-jarosaw-gajewski.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ;)
  Zapraszam do mnie: https://autografyjulu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) Ja niestety tylko kupony IRC dołączam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje !
  https://autografymateuszz90.blogspot.com/2019/04/506-arkadiusz-gowacki.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń