czwartek, 16 maja 2019

Alvaro Soler

Bohaterem dzisiejszego posta jest Alvaro Soler. Jest on hiszpańskim piosenkarzem oraz autorem tekstów, Swoją karierę solową rozpoczął utworem "El mismo sol". Później zaczął wykonywać m.in. "Agosto", "Sofia", "Animal" czy "La cintura". Każda z ich była hitem, który chętnie wszyscy śpiewali. Utwory te przyczyniły się do pokrycia jego płyty złotą oraz platyną w takich państwach jak Włochy, Szwajcaria i Polska. Warto napisać, że Alvaro Soler jest też częstym gościem w naszym kraju i bardzo go lubi.
Autograf tego piosenkarza zdobyłam dzięki wysłaniu prośby na adres e-mail. Jest on podany na jego oficjalnej stronie internetowej. Na odpowiedź czekałam niecałe 3 miesiące. Jeden z autografów chętnie wymienię. Zapraszam również do zajrzenia do zakładki wymiana. ;-)

10 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2019/05/405-jacqueline-lolling.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post blizejgwiazd.blogspot.com. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) zapraszam do mnie https://autografy-laury.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Siemaneczko! Jeżeli masz jakikolwiek związek z autografami, a jesteś tu pewnie z tego powodu, chciałem gorąco zaprosić Cię do naszej grupy opierającej się na właśnie autografach. Jest nas niewiele, ale ja i dotychczas zebrana społeczność zrobimy wszystko, abyśmy byli początkiem wielkiego forum łączącego kolekcjonerów z całej Polski. To co wpadasz? https://www.facebook.com/groups/2245395202441908/

  OdpowiedzUsuń