wtorek, 10 maja 2016

Dani Alves

Cześć Kolekcjonerzy !
W końcu coś się u mnie ruszyło i zaczęły przychodzić perełki. ;) Dzisiaj przedstawię Wam długo wyczekiwany autograf od samego Daniego Alvesa. Dla tych, którzy jeszcze go nie znają, jest on brazylijskim piłkarzem występującym na prawej obronie. Obecnie gra w klubie FC Barcelona, a dawniej były to Bahia Salvador i Sevilla FC. Dani posiada dwa obywatelstwa, brazylijskie i hiszpańskie, ale to Brazylię reprezentuje. Według mnie, poza tym, że jest utalentowanym piłkarzem, jest również wspaniałym i sympatycznym człowiekiem. Kiedy z Erikiem Abidalem nie przedłużono kontraktu, aby oddać mu hołd zrzekł się numeru "2" i zaczął występować w koszulce z numerem Francuza. Ponadto podczas jednego z meczów, kiedy Dani wykonywał rzut rożny, poleciał w jego stronę banan. Piłkarz bez zastanowienia podniósł owoc i zjadł. Później ruszyła w Internecie lawina zdjęć z bananami. 
 Autograf zdobyłam wysyłając prośbę, kopertę zwrotną, zdjęcie i IRC na prywatny adres. W odpowiedzi dostałam podpisaną kartę klubową z dedykacją oraz list, który dołącza wszystkim. Niestety moje zdjęcie wróciło niepodpisane. Nie jest to pierwsza taka sytuacja. Ciekawa jestem, dlaczego Dani nie podpisuje wysyłanych mu zdjęć. Może nie podobają się mu. Dodam, że czekałam ok. 5 miesięcy. 21 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  https://damianoautographs.blogspot.com/2016/05/152-kebba-ceesay.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki! A zdjec najprawdopodobniej nie podpisuje, gdyz niestety adres wymieniaja wszyscy i Dani dostaje tysiace listow

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  Nie podpisuje bo go tam nie ma i nie ma też czasu (dostając dzięsiątki listów dziennie). Ktoś za niego wysyła same karty, których kiedyś podpisał z 1000. Tak to niestety wyglada.
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli dedykacja też nie jest napisana przez niego

   Usuń
 4. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/05/29-maciej-kot.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje!!
  http://autografywiktorii.blogspot.com/2016/05/43-ivica-kostelic.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę! I wielkie Gratulacje! :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2016/05/sara-takanashi.html

  OdpowiedzUsuń