poniedziałek, 30 maja 2016

Gary Cahill

Cześć !
Dzisiaj zaprezentuję Wam autografy od angielskiego piłkarza. Gary Cahill to środkowy obrońca występujący w Chelsea. Dawniej grał w takich klubach jak Aston Villa, Burnley, Sheffield United oraz Bolton Wanderers. Z Chelsea osiągnął wiele sukcesów. Wywalczył zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Lidze Europy, a także zdobył Mistrzostwo Anglii i Puchar Anglii. Ponadto Gary występuje w reprezentacji Anglii. Co ciekawe był uprawniony do reprezentowania Irlandii, gdyż jego dziadek jest Irlandczykiem, ale wybrał Anglię.
Autograf tego piłkarza zdobyłam wysyłając prośbę, kopertę zwrotną, IRC i zdjęcia na poniższy adres Chelsea. Czekałam tylko 10 dni, a w odpowiedzi dostałam podpisane zdjęcia. Jedno z nich chętnie wymienię. ;-)

Gary Cahill
Chelsea Football Club 
Stamford Bridge 
Fulham Road 
London 
SW6 1HS
UK17 komentarzy:

 1. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :)
  http://autografymichala.blogspot.com/2016/05/stefan-hula-1.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/05/88-cyril-despres.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)
  Nowy post: http://autografymarty2000.blogspot.com/2016/05/piotr-grabowski.html

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję, jeśli chciałbyś zobaczyć jedyny autograf (przynajmniej na wszystkich polskich blogach) NAJWAŻNIEJSZEGO w Polsce kapłana tzn.PRYMASA POLSKI to zapraszam Cię na stronę http://autografypipapuska.blogspot.com/2016/05/167-173-sawa-uminska-duraj-prymas.html .Będą w najnowszym poście także autografy Prezydenta i Kardynała.

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję, jeśli chciałbyś zobaczyć jedyny autograf (przynajmniej na wszystkich polskich blogach) NAJWAŻNIEJSZEGO w Polsce kapłana tzn.PRYMASA POLSKI to zapraszam Cię na stronę http://autografypipapuska.blogspot.com/2016/05/167-173-sawa-uminska-duraj-prymas.html .Będą w najnowszym poście także autografy Prezydenta i Kardynała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje i zapraszam do mnie. Dziś plastron Krysi Guzik z Igrzysk!
  http://meandsportstars.blogspot.de/2016/06/7-krystyna-guzik-plastron-z-igrzysk-w.html

  OdpowiedzUsuń